U nás máte na výběr hned z několika řešení, která se nejvíc hodí pro váš druh podnikání

Tlačítkové pokladny

 

jsou určeny hlavně pro menší provozovny a do náročnějších prostředí jako jsou například tržnice a stánkový prodej. Vyrábí je Slovenská společnost Elcom, která má ve výrobě pokladen dlouholetou tradici.

zobrazit produkty

Softwarové řešení

 

iKelp Pokladna a iKelp POS Mobile patří mezi špičkový pokladní software, který přináší řadu novinek a vyplepšení pro ještě efektivnější provoz.

zobrazit produkty

Chytrý platební terminál

 

Pokladna jako součást platebního terminálu využívá hardware předního výrobce platebních terminálů – francouzské společnosti Ingenico. Pokud si vyberete terminál Ingenico, získáte velmi stabilní, odolné a zejména prověřené zařízení. Toto řešení oceníte především v malých provozovnách nebo pokud potřebujete být mobilní.

zobrazit produkty

V případě dotazů jsme vám k dispozici na čísle

 

+420 277 00 50 00

Distributorem pokladních řešení je společnost KAM MEDIA s.r.o., provozovatel portálu platebni-systemy.eu. Pokladnu vám na vaše přání můžeme kompletně připravit pro potřeby EET. Díky bohatým zkušenostem a stovkám realizovaných zakázek pro vás vždy zajistíme:

  • Zajímavé podmínky
  • Individuální přístup
  • Flexibilitu
  • Následný servis
  • Doplňkové služby
  • Konzultace

Obchodní oddělení

+420 605 321 113

Backoffice & servis

+420 605 321 113

info@platebni-systemy.eu

Máte už naši pokladnu?

Přejděte do sekce „ke stažení“, kde si můžete ke své pokladně stáhnout uživatelský manuál, software pro nastavení pokladny, software pro instalaci certifikátu a další materiály.

Kontaktujte nás

+420 277 00 50 00

info@platebni-systemy.eu