Jedinečné a plnohodnotné spojení pokladního systému a věrnostního programu Cashback World

Vaše obsluha se už nezapomene zeptat na Cashback World kartu

Máte naši věrnostní kartu?“, „Kartu na body máte?“, že je vám to povědomé?

Představte si, jaké by to bylo, kdyby váš zákazník dostával stejnou otázku při každém nákupu u vás. iKelp POS Mobile to vaší obsluze pokaždé připomene. Vaši zákazníci se budou cítit jako VIP pokaždé, když u vás nakoupí.

Díky pokročilým statistikám budete mít také přehled o tom, který zákazník nebo číslo karty u vás utráci nejvíc.

Zavolejte nám. Rádí vám to předvedeme

(+420) 277 00 50 00

Jednoduché a rychlé načítání Cashback World výhod bez nutnosti dalších zařízení

Při nákupu jednoduše načtete číslo Cashback World karty vašeho zákazníka a iKelp POS Mobile se postará o zbytek. Automaticky zašle potřebné údaje o nákupu přímo na Cashback World. Zákazník dostane informaci o výhodách formou SMS ještě dřív, než opustí váš podnik. Zaškolení obsluhy vám tak zabere zlomek času a Cashback World automaticky přijmou jako váš věrnostní program.

Integrovaný odkaz na registrační formulář

Jste partnerskou společností Cashback World a přemýšlíte, jak rozšířit vaši věrnostní kartu mezi zákazníky? Díky našemu pokladnímu systému iKelp POS Mobile bude odkaz na váš registrační formulář na každé účtence. Zákazník tak při každém nákupu dostane možnost stát se vaším věrným zákazníkem. Kartu si pak vyzvedne při dalším nákupu.

Odkaz na registrační formulář ve všech online modulech

iKelp POS Mobile není jen pokladní systém. Je to pokročilý nástroj pro kompletní správu vašeho podniku. Můžete si ho kdykoliv rozšířit o pokročilé moduly jako jsou inteligentní stůl, nebo rozvoz jídla. I v těchto modulech myslíme na maximální podporu vašeho věrnostního programu. Při každém nákupu přes tyto moduly dostane zákazník možnost zadat číslo své věrnostní karty, nebo si o ni přes váš registrační formulář zažádat. Ještě nikdy to nebylo jednodušší.

Zavolejte nám.

Rádi vám to předvedeme osobně a ZDARMA

(+420) 277 00 50 00

JESTLI MÁTE NĚJAKÉ NEZODPOVĚZENÉ OTÁZKY, NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT

Jozef Jakúbek

Produktový specialista

jakubek@platebni-systemy.eu
(+420) 778 749 612
Společnost Payment systems EUROPE s.r.o. je certifikovaným partnerem a distributorem produktů iKelp